O nas

BIOLONICA to polska firma kosmetyczna zajmująca się produkcją  kosmetyków opartych na roślinnych komórkach  macierzystych. Misją naszej firmy jest dbałość o urodę i zdrowie naszych Klientów, poprzez zastosowanie naturalnych surowców, których ekologiczność została potwierdzona licznymi certyfikatami.

Pierwszą odsłoną kosmetyków BIOLONICA jest linia pielęgnacyjna oparta na komórkach macierzystych z jabłoni. 

Wykorzystane w nowej linii komórki macierzyste z jabłoni (stem cells) to niewątpliwie przełomowe odkrycie ostatnich lat w kosmetologii. Komórki te mają za zadanie chronić komórki naskórka i skóry właściwej przed starzeniem, a zawartość epigenetycznych substancji ma bezpośredni wpływ na „młodość naszej skóry”. Posiadają dwie istotne cechy dla naszego organizmu: zdolność do nieograniczonej ilości podziałów, dzięki czemu nasza skóra jest w stanie sama się regenerować oraz zdolność do różnicowania, co pozwala na prawidłowe funkcjonowanie naszej skóry. Roślinne komórki macierzyste opóźniają procesy starzenia, pomagają w naturalnej i skutecznej regeneracji naszej skóry, a także bronią ją przed szkodliwym wpływem środowiska.

Komórki macierzyste to krok milowy w odmładzaniu skóry, dzięki nim nasza skóra ma szansę na autonaprawę. Dlatego też prowadzimy badania nad wykorzystaniem kolejnych roślinnych komórek macierzystych w trosce o Państwa zdrową skórę.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.


W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, lub pod adresem email zamowienia@biolonica.com.

 

Załoga sklepu
Biolonica

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl